» » На Херсонщині РДА судитиметься з райрадою

На Херсонщині РДА судитиметься з райрадою

Автор: Журналіст від 11-07-2018, 06:30
 
 
  15 серпня в Херсонському окружному адміністративному суді почнеться розгляд позовної заяви Олешківської РДА до голови райради Павла Потоцького, Олешківської районної ради та депутатів - голови, секретаря та члена мандатної комісії в справі про недовіру голові РДА. Про це повідомила у Фейсбук голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб.
 
  «15 серпня в Херсонському окружному адміністративному суді почнеться розгляд позовної заяви Олешківської районної державної адміністрації до Павла Потоцького, Олешківської районної ради та депутатів - голови, секретаря та члена мандатної комісії в справі про недовіру голові РДА», - написала керівник РДА.
 
  «Підкреслю, пройшло вже два місяці з моменту витребування в райради документів, що стали підставою для недовіри голови РДА, але відповіді так і не надано, сьогодні скерували Потоцькому вже третій запит - таке собі некероване самоврядування в нашому районі, буксує навіть на рівні опрацювання запитів представника Президента. Павло Потоцький є окремим відповідачем по справі, а отже не зможе сховатись за юристами райради та буде зобов'язаний з'являтись на судові засідання особисто, які будуть за згодою суду транслюватись в режимі онлайн», - написала Олена Кравченко-Скалозуб.
 
  За цим процесом особливо прискіпливо буде спостерігати не лише Адміністрація Президента, Херсонські обласна рада й обласна адміністрація, а й моніторінгова міссія ОБСЄ та вся громада Олешківського району, вважає вона.  
 
 
 

Джерело: pik.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий