» » Тротуар для пішоходів: в Україні заборонили встановлювати МАФи та рекламні конструкції

Тротуар для пішоходів: в Україні заборонили встановлювати МАФи та рекламні конструкції

Автор: Журналіст від 10-07-2018, 20:10
 
 
  Від 1 вересня 2018 року на тротуарах не має бути торгових кіосків та інших конструкцій, які заважатимуть пересуванню людей у пішохідній зоні.

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновило державні будівельні норми, які не допускають встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на тротуарах вулиць із початку осені цього року. 

  Пішохідні зони на те й називаються "пішохідними", бо призначені для пішоходів, для їхньої зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах та навіть може становити небезпеку для пішоходів. Тому в новому ДБН стосовно вулиць і доріг чітко прописали, що при їхньому проектуванні в населених пунктах це не допускається.

  Загалом правила стосуватимуться встановлення дорожньої огорожі та опор, рекламних конструкцій, тимчасових споруд (торгових кіосків, павільйонів, лотків, палаток тощо), приямків від люків і дощоприймачів, сходів та ґанків будинків тощо.
 
 
Джерело: upn.in.ua

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий