» » Виїхати з дитиною за кордон можна без згоди другого з батьків

Виїхати з дитиною за кордон можна без згоди другого з батьків

Автор: Журналіст від 9-07-2018, 11:00
 
 
  Рада затвердила нові правила, згідно з якими для виїзду з дитиною на термін до місяця не потрібна буде згода другого з батьків.

  Верховна Рада дозволила дітям їздити за кордон без згоди одного з батьків. Відповідні зміни в закони з приводу створення економічних умов для захисту прав дітей в другому читанні і в цілому проголосували 230 депутатів. 

  Передбачено, що той з батьків, з ким після розлучення залишилася дитина, сам вирішує питання про її виїзд за кордон на термін не більше місяця.

  Якщо дитина виїжджає за кордон на довше, ніж на місяць, то один з батьків, з ким проживає дитина, може також не отримувати дозвіл, якщо другий з батьків заборгував аліменти більше, ніж за чотири місяці.

  Тому з батьків, з ким дитина не проживає, для поїздки з дитиною за кордон потрібно нотаріально завірена згода другого з батьків. Якщо йому такої згоди не дають, можна звернутися в суд, якщо немає заборгованостей по аліментах.

  Міністр юстиції Павло Петренко пояснював, що це цілком європейська практика, яка дасть можливість дитині відпочити або пройти курс лікування, не страдждаючи від розлучення батьків.
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий