» » На Херсонщині поліція зі стріляниною штурмувала житловий будинок: є вбитий

На Херсонщині поліція зі стріляниною штурмувала житловий будинок: є вбитий

Автор: Журналіст від 8-07-2018, 06:30
 
 
  Вчора, 6 липня, на вулиці Дніпровській в Олешках ввечері з'ясовувало стосунки між собою цивільне подружжя, яке було напідпитку. Глава сімейства в хмелю обсипав «половину» докорами - мовляв, та погано господарює. Ображена до глибини душі жінка визнала, що коханий поводиться не по-чоловічому, і ... зібралася позбавити його чоловічої гідності. Схопивши кухонний ніж, вона встромила його 42-річному чоловікові і батькові її дитини прямо в пах. Статеві органи при цьому вціліли, однак вістря ножа перерізало стегнову артерію - поранений стік кров'ю, і помер ще до надання медичної допомоги.
 
  Для з'ясування обставин вбивства на місце злочину приїхали співробітники поліції. Але на той час у будинку вже зібралася велика «група підтримки» - п'яна і агресивно налаштована тітка підозрюваної, і ще троє чоловіків, які живуть по сусідству (її чоловік і сини). Вони перекрили вхід до домоволодіння підозрюваної, і відмовлялися пускати правоохоронців, вимагаючи у них «санкцію прокурора». При цьому тітка привселюдно загрожувала, що поліцейські будуть звільнені за допомогою її «друзів з Генпрокуратури України», і їх неодмінно «посадять». А коли це не допомогло, накинулася на слідчого з дубиною, і ледь не проломила йому голову. Слідчий був змушений стріляти з табельного пістолета в повітря, щоб трохи вгамувати вкрай знахабнілу тітку, і запобігти загрозу власному життю.
 
  В результаті під слідство потрапили двоє: племінниця - за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть її співмешканця, і її тітка - за злісну непокору працівникам поліції. Інші учасники заворушень на правоохоронців не накидалися. Тому підуть у справі, як свідки.
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий