» » Завтра всі бажаючі зможуть потрапити на українські "Мальдіви"

Завтра всі бажаючі зможуть потрапити на українські "Мальдіви"

Автор: Журналіст від 28-07-2016, 16:25
 
Як повідомив голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, з п'ятниці, 29 липня, у Скадовську відновлюється функціонування причалів і суден, що було призупинене. Прийняттю цього рішення передувала робота фахової комісії, призначеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації. Після вивчення та аналізу всіх документів по виявлених недоліках у роботі суден та документів на існуючи причали, комісійно дійшли висновку, що дані недоліки не являють собою небезпеки для пасажирів, тому можуть бути виправлені у ході здійснення навігації.
 
Тому на спільному засіданні комісії та керівництва району був намічений план подальших дій по виправленню недоліків, а представникам перевірених суден та власникам причалів вручені підготовлені рекомендації щодо їх усунення у визначені терміни з попередженням про обов'язкове звітування про виконання, повідомляє сайт м.Скадовська та Скадовського району.

Прийняте рішення про відновлення навігації було обумовлене, в першу чергу, необхідністю задоволення потреб відпочивальників та місцевого населення, задля можливості в повній мірі використовувати рекреаційний потенціал острова Джарилгач. Адже маломірними суднами просто не можливо доставити всіх бажаючих потрапити на наші "Мальдіви".

Отже, курортний сезон продовжується! Від завтра перевезення на острів будуть здійснюватись за звичайним графіком.
Та контроль щодо дотримання безпеки пасажирів під час перевезень залишається. Всі повинні працювати згідно норм і не допускати порушення законів. 
 
Ось таку приємну для бажаючих потрапити на Джарилгач новину ми почули.
Почули і іншу новину: сьогодні буде представлений новий керівник Скадовського прикордонного загону. Чи пов'язані ці кадрові зміни з винесенням попереднім керівником постанов про заборону виходу в море теплохода "ОМ-104", доводиться тільки здогадуватись.
 
Використано фото Ірини Бульгак
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий