» » В умовах російської агресії влада має діяти злагоджено, щоб не посилювати позиції ворога

В умовах російської агресії влада має діяти злагоджено, щоб не посилювати позиції ворога

Автор: Журналіст від 7-07-2018, 17:09
 
 
  В  жорстких умовах російської агресії українська влада має діяти злагоджено, приймати ефективні рішення та адекватно оцінювати ситуацію, оскільки будь-яка слабкість – це лише посилення позицій ворога, що може призвести до жахливих наслідків для нашої країни.

  Про це заявив Перший заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук в інтерв’ю журналістам.

  Він зазначив, що ситуація, яка склалася в парламенті навколо обрання нового складу ЦВК, не є політичною чи парламентською кризою.

  За його словами, кожна політична сила має власні погляди і позиції, які вона відстоює.

  "Вчора ми показали, що будь-який шантаж, ультиматум щодо того, як має голосувати парламент, - неприпустимі!", - наголосив Андрій Тетерук.

  "Мають бути чіткі правила і норми, які будуть зрозумілі суспільству та політичним силам. Немає потреби на 13-ть місць (у ЦВК) подавати 14-ть кандидатів і вважати, що з цієї  ситуації ми маємо виходити звичайним шляхом. Звісно, ми дали на такий карколомний варіант таку адекватну відповідь і надалі будемо так само діяти, щоб ніхто не мав навіть думки, що парламент можна примусити приймати будь-які інші рішення", - зазначив представник "Народного фронту".

  На думку політика, те, як парламент вчора вийшов із складної ситуації, зняло напругу серед народних депутатів.

  Парламентар закликав усіх колег до конструктивної роботи в сесійній залі, оскільки внутрішня та зовнішня ситуація в нашій країні аж ніяк не дозволяє розслаблятися чи зупинятися.

  "Я закликаю всіх народних депутатів і в коаліції, і в парламенті в цілому, витрачати час з розумом. В умовах російської агресії для Путіна буде величезним подарунком, якщо дії української влади будуть направлені на стагнацію ситуації. Нам треба ефективно приймати рішення щодо тих умов, в яких ми знаходимось. А ми знаходимось в дуже жорстких умовах російської агресії. І будь-які зволікання з прийняттям рішень та адекватним оцінюванням ситуації були б жахливими для нашої нації", - наголосив Андрій Тетерук.

  "Росія є нашим основним ворогом, і будь-яка слабинка української влади – це лише посилення позицій ворога і послаблення наших. І саме з цієї позиції треба приймати будь-які рішення і в парламенті, і в будь-яких інших владних кабінетах", - резюмував народний депутат.
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий