» » Перший креативний простір у Херсоні стає все більш популярним

Перший креативний простір у Херсоні стає все більш популярним

Автор: Журналіст від 5-07-2018, 11:32
 
 
  Херсон відкритий для усього нового, нестандартного та креативного, місто є привабливим для туристів та є серцем Півдня України. Тому таке незвичне місце як Urban CAD стає доволі популярним.
 
 
 
 
 
   Urban CAD – це результат неординарного та творчого підходу до реалізації вільного простору на території Комбайнового заводу, не задіяної у виробничому процесі. Це креативна арт-площадка, яка приймає різноманітні фестивалі, тематичні заходи, концерти, благодійні акції, конференції, театральні постановки, виставки, майстер-класи тощо. Це простір нового формату, який об’єднує усі покоління людей, які завжди знайдуть чим зайнятись. Це те місце, де кожен може генерувати і ділитись цікавими ідеями, знаходити однодумців і реалізовувати їх, адже атмосфера цьому сприяє.
 
  Саме тут завжди є можливість послухати живу музику і відчути той драйв, та енергію виконавців; зарядитись позитивом, відвідуючи ту чи іншу цікаву вечірку; отримати нові знання стосовно мистецтва, прослухавши лекції від арт-критиків та мистецтвознавців; побувати у ролі художника – взявши участь у пленері та практикувати англійську мову разом з учасниками проекту English Talks.

  Саме тут можна поповнити архіви своїх фото, використовуючи цікаві та неординарні фотозони, адже в CADу є безліч крутих графіті, арт-об’єктів від сучасних херсонських митців.
 
 
 
 
 
  Це яскравий приклад початку розвитку креативної економіки у місті Херсоні. Тут кожен зможе себе проявити та внести частинку креативу в облаштування та життя CADу, зробити власний внесок до розвитку міста та соціального підприємництва.
 
 
 

  Долучайтесь до прекрасного, проводьте час з користю та естетичною насолодою, задовольніть свої мистецькі потреби, адже Urban CAD – це C – creativity, A – art, D – development.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 
 
 реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий