» » Парламент ратифікував угоду з Фінляндією щодо підтримки реформи "Нова українська школа"

Парламент ратифікував угоду з Фінляндією щодо підтримки реформи "Нова українська школа"

Автор: Журналіст від 3-07-2018, 23:09
 
 
 
  Верховна Рада ратифікувала Угоду між Україною та Фінляндією щодо підтримки реформи "Нова українська школа".

  За ратифікацію проголосувало 247 народних депутатів.

  "Як відомо, фінська загальна середня освіта є однією з провідних у світі. При цьому Фінляндія обрала одним із пріоритетів співпраці з Україною саме напрям освіти, оскільки вони оцінили нашу реформу як надзвичайно прогресивну", - заявила міністр освіти і науки, представник партії "Народний фронт" Лілія Гриневич, виступаючи в парламенті.

  "Ми маємо після ратифікації отримати 6 млн євро безповоротної допомоги. І ці гроші будуть спрямовані найперше на підвищення кваліфікації вчителів, зокрема покращення підготовки в педагогічних університетах", - пояснила вона.

  Згідно з Угодою, окрім підвищення кваліфікації вчителів, Україна та Фінляндія також працюватимуть над популяризацією освіти та вдосконаленням  освітнього середовища, зокрема йдеться про розробку електронних навчальних матеріалів.

  Передбачені Угодою 6 млн. євро допомоги розраховані на 4 роки для втілення пріоритетних завдань Нової української школи.

  Нагадаємо, Угоду було підписано міністром освіти і науки Лілією Гриневич та міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Тімо Сойні 5 березня 2018 року  в Києві.
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий