» » Відпочивальники їдуть на курорти Херсонщини і везуть інфекційні хвороби

Відпочивальники їдуть на курорти Херсонщини і везуть інфекційні хвороби

Автор: Журналіст від 3-07-2018, 11:35
 
 
  У курортному Скадовську зафіксовано два випадки завезеної відпочивальниками інфекційної хвороби - кору.  
 
  В одному випадку захворіла 13-річна дівчинка, що приїхала разом з групою ровесників відпочивати в тутешній табір.  В іншому - аналогічний діагноз поставили 6-річній дівчинці, що відпочивала з батьком «дикунами» на дитячому курорті національного значення.
 
  Хворобу привезли не тільки до Скадовська. Так, кір підхопив також 5-річний хлопчик, що приїхав зі Львова на літо до бабусі в райцентр Велика Лепетиха.  
 
  Діти, що заразилися не були щеплені від цієї недуги, через що і постраждали, повідомляють у держустанові «Лабораторний центр Херсона».
 
  У Херсонської області нещодавно провели кампанію масової вакцинації від хвороби, тому захворювання, що «привезли», до епідемії серед місцевої дітвори не приводить.  Проте значно частіше інфікуються дорослі: лише минулого тижня з підозрою на кір госпіталізували дванадцять чоловік.  Якщо так піде і далі, то за липень-серпень у нас на кір може перехворіти більше народу, ніж за попереднє півріччя.
 
  І нічого не поробиш: витрати відпускної кампанії, коли на азовське і чорноморське узбережжя області приїжджають сотні тисяч відпочивальників з «проблемних» по частині кору центральних і західних регіонів України.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий