» » Із Києва протягом понад 30 годин не можуть вилетіти пасажири

Із Києва протягом понад 30 годин не можуть вилетіти пасажири

Автор: Журналіст від 1-07-2018, 20:21
 
 
  В аеропорту Київ імені Сікорського (Жуляни) кілька тисяч туристів із 30 червня не можуть вилетіти вже сплаченими рейсами. Про це повідомляє телеканал "112 Україна".
 
  Станом на 12.00 затримували сім рейсів, зокрема до грузинського Батумі і турецької Анталії. Туристів, які мали летіти в єгипетський Шарм-еш-Шейх, розмістили в готелі і пообіцяли виліт з аеропорту Бориспіль. Телеканал зазначає, що кілька сотень туристів перебувають в аеропорту понад 30 годин.
 
  За даними dtp.kiev.ua, не літають літаки Bravo Airways. На сайті авіакомпанії повідомляють, що збої в роботі пов'язані з конфліктом із туроператором Oasis Travel, клієнти якого не можуть повернутися з Тунісу.
 
  "Систематичне невиконання туроператором Oasis Travel своїх фінансових зобов'язань протягом останніх двох років і нарощування фінансової заборгованості перед авіакомпанією, яка на 27 червня досягла 25 млн грн, привело до вимушеного скасування рейсів, унаслідок чого змінився розклад усіх польотів авіакомпанії", – інформує авіакомпанія.
 
  Водночас туристів назвали "заручниками ситуації". Із ранку 28 червня приблизно 300 туристів з України не могли вилетіти з Тунісу. Частина з них перебуває в аеропорту Монастір, іншу групу відвезли в готель міста Сус. Авіакомпанія Bravo Airways і турфірма Oasis Travel звинувачують одне одного у невиконанні зобов'язань, що призвело до затримок із вильотами.
 
  Туристів відвідав консул України в Тунісі.
 
  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян назвав шахрайством дії туроператора Oasis Travel.
 
 
Джерело: gordonua.com
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий