» » Херсонців попереджають: купівля майна на «СЕТАМ» може бути дуже невдалою

Херсонців попереджають: купівля майна на «СЕТАМ» може бути дуже невдалою

Автор: Журналіст від 29-06-2018, 08:56
 
Підприємцям Херсона слід звернути увагу на «рейдерське» захоплення ТОВ «Квіти Херсона» шахрайською групою.

Ще в серпні 2016 року у двох засновників цього підприємства було усього 30% статутного фонду. Але вони провели незаконні загальні збори товариства. В результаті шахрайських дій майно, активи «Квітів» дісталися цим аферистам. 

До речі, у Херсоні недобудований магазин на вулиці Кулика, 114 ж вже був реалізован через електронну систему торгів «СЕТАМ». 

Але! На майно товариства «Квіти Херсона» накладено арешт та заборона відчуження. І у нового власника зразу з’явиться купа проблем. Тому що незаконно (!) виключені зі складу учасників особи незабаром звернуться до суду з відповідним позовом.

Обов'язково варто відзначити, що недобудований магазин на Куліка  вже пробували реалізувати на торгах. Однак, у 2015 році та у 2016-ом торги з реалізації цього майна були скасовані, а майно повернулося до підприємства. І увага! Грошові кошти, які підприємець витратив на покупку нерухомості, досі не отримав (складно повернути гроші у виконавчої служби).

Також усім бізнесменам слід знати, що в товаристві продовжується довготривалий (понад 7 років) корпоративний спір між його засновниками. Тобто будь-які дії, які вчиняються його учасниками, будуть оскарженні. 

Якщо ви доброчесний підприємець, то знайте – не слід купувати майно ТОВ «Квіти Херсона». Тому що керівник цього товариства та склад його учасників, які приймають рішення щодо створення умов реалізації майна товариства, є незаконними!

Рішення, яким було виключено засновників товариства, що володіють 70% статутного капіталу, скасовані відповідними судовими установами та набули чинності.

Всі дії, які вчиняються із майном «Квітів» та направлені на його відчуження, будуть оскаржені. Пам’ятайте! Вас про це попереджали!
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий