» » Арсеній Яценюк про конституційні зміни в місцевому самоврядуванні: Префекти замість голів ОДА і РДА, пряма заборона на федералізацію та закріплення поняття "Кримська автономія"

Арсеній Яценюк про конституційні зміни в місцевому самоврядуванні: Префекти замість голів ОДА і РДА, пряма заборона на федералізацію та закріплення поняття "Кримська автономія"

Автор: Журналіст від 29-06-2018, 07:58
 
 
  "Пропонуємо запровадити інститут префекта замість обласних і районних державних адміністрацій. Префекти призначатимуться Президентом за поданням Кабміну і здійснюватимуть нагляд за додержанням законодавства", - написав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в авторській колонці на Цензор.нет у День Конституції України, 28 червня, щодо запропонованих ним змін Основного Закону.

  "Якщо акт місцевого самоврядування не відповідає Конституції чи законам, - префект зможе ініціювати скасування такого акту в судовому порядку", - підкреслив він.

  Лідер  "Народного фронту" також наголосив на необхідності ввести в Конституції пряму заборону на федералізацію України: "Водночас закріпити поняття "Кримська автономія", яке базується на історичних правах кримськотатарського народу".

  Арсеній Яценюк також запропонував  визначити в Конституції фермерське господарство основою аграрного устрою України.
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий