» » Скадовські поліцейські заарештували "дракончика"

Скадовські поліцейські заарештували "дракончика"

Автор: Журналіст від 26-06-2018, 20:26
 
 
 
  З настанням літа у курортному Скадовську вирує життя: приїздить велика кількість бажаючих відпочити, місцеві ж жителі намагаються створити всі можливі умови для відпочинку та розваг.  

  Однак, бажаючи задовольнити попит та заробити гроші, місцяни забули про елементарні правила безпеки та поведінки. У суботу, 22 червня, мешканці міста спостерігали, як з набережної до відділення поліції транспортували "дракончика" - мотоцикл перероблений в атракціон для дітей. Рухаючись пішоходною частиною набережної цей транспортний засіб на чолі інших "дракончиків" заважав вільному руху відпочиваючих.

  Протягом останнього часу, як повідомляють у Скадовському відділенні поліції, надходить багато скарг на діяльність таких паровозиків-атракціонів (дракончики, каченята). Вони постійно курсують набережною міста, завдаючи незручностей відпочиваючим, порушують правила дорожнього руху, створюють небезпеку для оточуючих, а особливо дітей. Надходять скарги і на мопедистів, які без сорому їздять у пішохідній зоні на великій швидкості.

  Цими вихідними, у ході проведення відпрацювання набережної міста, відносно 2 приватних підприємців, які провадили свою діяльність з порушеннями, складені протоколи за ч.1 ст. 164 КУпАП та ч.1 ст. 122 КУпАП, вилучені й самі атракціони. За порушення провадження господарської діяльності, рішенням суду, на кожного з підприємців можуть бути накладені штрафи від 17 до 34 тис. грн.
 
  Також, відносно 10 водіїв мопедів, які здійснювали рух у пішохідній зоні набережної міста, складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 122 КУпАП, та накладено по 255 грн. на кожного водія.
 
  Працівники поліції звертаються до мешканців та гостей міста та попереджають про необхідність дотримання правил дорожнього руху, заборону пересування на мопедах у пішохідних зонах міста. Правоохоронці сподіваються на порозуміння городян, взаємоповагу та турботу про тих хто поруч.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий