» » Екс-начальника Держгеокадастру у Херсонській області оштрафовано на кругленьку суму

Екс-начальника Держгеокадастру у Херсонській області оштрафовано на кругленьку суму

Автор: Журналіст від 24-06-2018, 06:30
 
 
  Ухвалою Херсонського окружного апеляційного суду колишнього начальника Держгеокадастру у Херсонській області Ігоря Шапрана оштрафовано на 35  240 грн.

  Штраф начальнику присуджено за навмисне невиконання рішення Херсонського окружного апеляційного суду, згідно із яким управління зобов’язано затвердити проект землеустрою фермерському господарству, яке працює на території села Балашове Іванівської ОТГ щодо відведення земельних ділянок у власність членам господарства.

  Як зазначено у рішенні суду, Держгеокадастр навмисне не погоджував фермерському господарству проект землеустрою протягом більше ніж двох років.

  Вже після винесення рішення суду щодо зобов’язання затвердити проект землеустрою, заява управління до суду із проханням відстрочити виконання рішення на три місяці, оскільки у заявників закінчився термін дії висновку цієї ж організації щодо погодження проекту землеустрою, судом було визнано як нахабність та зумисне невиконання рішення суду де чітко прописано фразу: «Зобов’язати затвердити…».

  Від так, за невиконання рішення суду Ігоря Шапрана персонально оштрафовано на 35 240 грн.
 
 
Джерело: stepnews.ks.ua

 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий