» » Створено інформаційний Банк тимчасової зайнятості для молоді Херсонщини

Створено інформаційний Банк тимчасової зайнятості для молоді Херсонщини

Автор: Журналіст від 23-06-2018, 10:57
 
 
  Херсонська обласна служба зайнятості щороку вивчає потребу роботодавців у тимчасових роботах, щоб запропонувати її херсонцям, значну кількість яких можливо використовувати для вторинної зайнятості студентської молоді. Чимало молодих людей, розмірковуючи про літо, мріють насамперед про можливість не тільки відпочити, але й підзаробити. Це можливо здійснити за допомогою інформаційного Банку тимчасової зайнятості.
 
  «Потреба роботодавців в тимчасових працівниках на сьогодні складає понад 200 робочих місць, з них 56 вакансій з наданням житла та харчування. Здебільшого це роботи в рекреаційних зонах області з обслуговування відпочиваючих та у сільському господарстві. Заробітна плата, яка пропонується роботодавцями становить від 3723 грн. до 8000 грн. Тож вакансії є. Звертайтеся до найближчого центру зайнятості та використовуйте можливість тимчасової зайнятості у літній період», – розповіла заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська.

  Банк потреби в тимчасових працівниках вже сформовано та розпочато роботу з підбору працівників для виконання таких робіт. Інформація про потребу в працівниках поновлюється двічі на місяць.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий