» » Потрібен мораторій на зростання цін "Укрпошти" з доставки україномовних видань

Потрібен мораторій на зростання цін "Укрпошти" з доставки україномовних видань

Автор: Журналіст від 8-06-2018, 21:17
 
 
  На послуги "Укрпошти" щодо доставки друкованої преси необхідно накласти мораторій, щоб усі верстви населення, зокрема в сільських населених пунктах, могли отримувати україномовні друковані газети за нормальними цінами.

  Про це заявила голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар під час брифінгу у парламенті.

  Вона зазначила, що в українських реаліях, коли у деяких сільських місцевостях спостерігаються проблеми з інтернетом та телебаченням, місцева друкована преса є дуже важливим, ключовим джерелом інформації для громадян, які проживають у цій місцевості. Тому, на її переконання, дуже важливо зберегти цей пласт засобів масової інформації.

  Як повідомила голова профільного комітету, наразі також існує проблема з доставкою друкованих видань в регіони з допомогою "Укрпошти". Зокрема, мається на увазі зростання цін на послуги доставки, що надаються цією державною компанією.

  "Ціни постійно на послуги "Укрпошти" зростають. І ми вважаємо, що має бути накладений мораторій на ріст цін, щоби ціни зафіксувати на наявному рівні, щоб україномовну друковану газету до українців, все ж таки, за нормальною ціною могла доносити "Укрпошта", - заявила Вікторія Сюмар.

  Крім того парламентар зазначила, що також необхідно вирішувати проблему з відсутністю виробництва газетного паперу в Україні.
 
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий