» » Міністерство фінансів проведе перевірки серед одержувачів субсидій

Міністерство фінансів проведе перевірки серед одержувачів субсидій

Автор: Журналіст від 7-06-2018, 20:53
 
 
  Міністерство фінансів України в автоматичному режимі отримуватиме про одержувачів субсидій інформацію з баз даних банків, Державної фіскальної служби, Державної міграційної служби та Міністерства юстиції, зазначив заступник глави Мінфіну Сергій Марченко.

  «По-перше, на етапі нарахувань в територіальних підрозділах Мінсоцполітіки. По-друге, на етапі верифікації через дані реєстрів Державної фіскальної служби (облік доходів громадян), Державної міграційної служби (облік міграції фізліц), Мін'юсту (облік майна), банкив (облік безготівкових операцій по оплаті коштовних покупок). Вся інформація збиратиметься і оброблятиметься у нас у Мінфіні. Вона дозволить в автоматичному режимі виявляти субсидіантів, майновий стан яких є сумнівним і потребує додаткової перевірки», — відзначив він.
 
  Далі, за словами Марченка, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення виявлятимуть потребу в призначенні субсидії громадянам. «На наступному етапі проводимо моніторинг їх заявлених доходів і здійснених витрат, щоб попереджувати момент, коли громадянин починає обманювати як державу, так і платників податків, прикидаючись неплатоспроможним. Тобто процес буде більш налагоджений – нова постанова уряду допоможе нам чіткіше ідентифікувати тих, хто фактично не потребує допомоги», — сказав він.
 
  Як відомо, Кабінет Міністрів активно готується до введення третього етапу монетізації субсидій – виплати грошей безпосередньо одержувачам, з 1 травня в Україні введений новий порядок нарахування субсидій. Суть цього порядку полягає в тому, щоб припинити нарахування несправедливих субсидій тим, хто по своєму реальному майновому стану цього не потребує. Так,  за новими правилами, процедура отримання субсидії і її продовження ускладнюється додатковими вимогами до оцінки фінансового і майнового стану конкретного домогосподарства. У Мінфіні незабаром після цього заявили, що готуються до перевірки серед одержувачів субсидій для виключення зловживань державними коштами.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий