» » Створення Антикорупційного суду - це питання економічної та політичної стабільності держави (відео)

Створення Антикорупційного суду - це питання економічної та політичної стабільності держави (відео)

Автор: Журналіст від 4-06-2018, 22:00
 
 
  Створення Антикорупційного суду – це наступний етап впровадження безпрецедентних в історії України антикорупційних реформ, початок яким поклав ще уряд Арсенія Яценюка.

  Про це під час Погоджувальної ради наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

  Він підкреслив, що фракція підтримала законопроект в першому читанні та підтримає в другому з урахуванням поправок Венеційської комісії.

  "Фракція "Народний фронт" - за якнайшвидше створення Антикорупційного суду. Ми вважаємо, що його створення - це наступний етап впровадження безпрецедентних в історії України антикорупційних реформ, початок яким поклав ще перший уряд Арсенія Яценюка", - сказав він.

  "Ми переконані, що питання створення Антикорупційного суду – це питання економічної та політичної стабільності держави", - наголосив керівник фракції.

  Максим Бурбак додав, що за 4 роки в рамках антикорупційної реформи парламент створив НАЗК, НАБУ, систему Prozorro, яка суттєво заощаджує використання бюджетних коштів. Введено електронне декларування статків посадовими особами та народними депутатами. Внесено зміни в Конституцію щодо очищення судової гілки влади, обрано новий Верховний Суд. Внесено зміни в законодавство про прозору та публічну приватизацію. Зменшено єдиний соціальний внесок, що слугувало виведенню з тіні зарплатні.

  "Наступним кроком в цьому пакеті реформ по боротьбі з корупцією є прийняття закону про Вищий антикорупційний суд. Ще раз наголошу, що це питання економічної та політичної стабільності в нашій державі. І заява Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, що у випадку несхвалення найближчим часом цього закону він піде у відставку – це чіткий сигнал для всіх, що цей законопроект надважливий для нашої держави і його необхідно приймати вже цього тижня", - наголосив Бурбак.

  "Фракція "Народного фронту" завертається до усіх колег: цього тижня підтримати законопроект - і робимо наступний вирішальний крок у боротьбі з корупцією", - резюмував керівник фракції. 
 
 
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий