» » Ботулізм: заразу можна підхопити і на Херсонщині

Ботулізм: заразу можна підхопити і на Херсонщині

Автор: Журналіст від 4-06-2018, 16:18
 
Вже повідомлялося, що 28 травня в Києві в лікарні від ботулізму померла жінка, яка поїла в'яленої риби. У постраждалої була агресивна, дуже швидкоплинна форма захворювання.

Але, судячи з усього, нас життя нічому не вчить, і люди продовжують ризикувати здоров'ям і життям, купуючи рибку сумнівної якості - головного джерела ботулізму.

Наприклад, в Херсоні (і не тільки) на ринках часто можна побачити відкриті прилавки з солоною, маринованою, копченої, в'яленою рибою і морепродуктами. Багатий асортимент на таких прилавках не може не радувати гурманів - любителів недешевих мідій, анчоусів і горбуші. Втім, як і тих, чий дохід не дозволяє подібної розкоші, але цілком «витримує» вартість кільки, салаки і пузанків.

Однак, вся ця смакота - вкрай небезпечна, особливо коли продається влітку в спеку, на відкритому прилавку, не в холодильнику. Адже різноманітні бактерії і віруси, миттєво розвиваються в теплому середовищі, осідають на рибі, яка не обробляється в подальшому термічно. Тобто - вона небезпечна!

Купувати чи ні, в'ялено-солоні рибні смаколики на ринках - вирішувати вам. Тільки пам'ятайте, що береженого сам Бог береже.

Не забувайте, що ботулізм - смертельно небезпечне захворювання. Ботулотоксин потрапляє в організм з простроченими або неправильно приготовленими консервами (овочі, гриби, тушонка), копченою, в'яленою і солоною рибою.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в 2017 році в Україні було зареєстровано 90 випадків захворювання на ботулізм (в тому числі і на Херсонщині), 9 осіб померло. 8 з дев'яти померлих захворіли внаслідок вживання в'яленої риби.
 
 

Джерело: upn.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий