» » Рятувальники знайшли докази навмисного підпалу, внаслідок якого постраждало 580 гектарів соснових лісів

Рятувальники знайшли докази навмисного підпалу, внаслідок якого постраждало 580 гектарів соснових лісів

Автор: Журналіст від 4-06-2018, 06:30
 
 
  Збитки від наймасштабнішої цього року лісової пожежі на Херсонщині, яку не могли загасити декілька днів, складають мільйони гривень. Загалом вогонь пошкодив 580 гектарів соснових лісів, з яких на 265 га він пройшовся «поверху», по кронах.

  У чисельних публікаціях місцевих та всеукраїнських засобів масової інформації, які слідкували за перебігом подій у Раденському лісництві, а також у соцмережах час від часу з'являлись припущення про умисний підпал. Заходи з розслідування пожежі ще тривають, але докази підпалу вже є. Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише начальник ГУ ДСНС у Херсонській області Сергій Чорний.

  "Дослідно-випробувальною лабораторією Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної ДСНС проводяться заходи з розслідування пожежі, що виникла 28 червня у Раденському лісництві Олешківського району. Про те, що це були навмисні дії, які призвели до підпалу лісу з подальшим розвитком пожежі засвідчують факти, що чітко проглядаються на даних світлинах, зроблених представниками лабораторії на місці згарища", - повідомляє головний рятувальник області.
 
 
 
 
За матеріалами публікації начальника управління
ДСНС у Херсонській області Сергія Чорного
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий