» » Херсонська юстиція вперше долучилась до грандіозного святкування Міжнародного дня захисту дітей

Херсонська юстиція вперше долучилась до грандіозного святкування Міжнародного дня захисту дітей

Автор: Журналіст від 2-06-2018, 15:08
 
 
  Цього року Херсонська юстиція вперше долучилась до грандіозного святкування Міжнародного дня захисту дітей у кінному клубі «Grand prix». 
 
 Свято організували для вихованців дитячих будинків, інтернатів, переселенців, учасників АТО. Цього року свято відвідали більше 2500 дітей з різних куточків Херсонщини.

  З самого ранку діти гарно проводили час на «Правовій галявині». Там гостям свята презентували новий проект «Херсонська юстиція - дітям». 

  Для цієї місії за ініціативи керівника Херсонської юстиції Костянтина Хутковського Херсонська юстиція першою в Україні придумала друга та захисника кожної дитини – Юстимчика. Це дуже добрий та допитливий хлопчик. 
 
 
 
 
 

 
  - Наш новий проект спрямований на роботу з найменшими громадянами нашої області, аби навчати їх правовій культурі. Бо хлопчики та дівчата змалечку мають розуміти, які у них є права, вміти їх захищати та не порушувати права інших. Юстимчик буде зустрічатись з дітлахами у садочках і школах, і разом із фахівцями Херсонської юстиції в ігровій формі розповідатиме про права дитини, як їх захищати, які у дітей є обов’язки – розповідає Костянтин Валентинович.

  Народився він 1 червня 2018 року. Саме тому під час свята керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський вручив йому символічне свідоцтво про народження.

  У Юстимчика є чарівна сумка. Це – головний закон нашої держави Конституція України. Юстимчик завжди носить її з собою.

  Усі дітлахи – його друзі. Юстимчик любить морозиво, грати у м’ячик та малювати. А ще він дуже любить вчитись, дізнаватись щодня щось новеньке. І дуже любить ділитись власними знаннями з іншими.

  Хрещеною мамою розумника Юстимчика є херсонська майстриня Елеонора Волошина. Саме вона своїми вмілими руками зробила нашого хлопчика таким стильним та усміхненим. 
 
  За допомогою подібних зустрічей Херсонська юстиція планує підвищити рівень правової культури, і не лише серед дітей, а й серед дорослих.
 
  Маленькі і дорослі активно брали участь у правових іграх, квестах, розфарбовували правові розмальовки, фотографувались та малювали власні мрії.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий