» » З'явились подробиці смерті херсонського спортсмена на заробітках у Польщі

З'явились подробиці смерті херсонського спортсмена на заробітках у Польщі

Автор: Журналіст від 2-06-2018, 06:30
 
 
  Український спортсмен Владислав Мініч, який поїхав на заробітки до Польші, помер не у робочий час, як повідомлялось раніше.

  Про це повідомляє Федерація мас-реслінгу на своїй сторінці у Фейсбук.

  "Український спортсмен помер не в робочий час і не на робочому місці. За словами рідних спортсмена, нещастя сталося у вихідний день на рибалці. Це не був нещасний випадок на роботі. За попередніми повідомленнями причиною смерті став тромб, який закупорив судину. Було б правильним точну інформацію про діагноз та причини смерті запитувати в компетентних медичних органах, а також у представників правоохоронної системи", - йдеться у повідомленні.
 
  Владислав Мініч був чемпіоном України і бронзовим призером фіналу Кубка світу-2017 з мас-реслінгу - перетягування палки.

  Тіло хлопця мають привезти додому з дня на день. Родичі зуміли швидко зібрати необхідних 70 тисяч гривень для перевезення тіла. Допомогли фінансово не лише українці, а й іноземці.

  "Велику підтримку надали як люди всередині України, так і наші громадяни, що працюють за кордоном, а також громадяни Польщі та інших країн. Допомогу надала Міжнародна федерація мас-рестлінгу. Родичі Владислава повідомляють про велику підтримку, яку надає керівництво фірми, де працював спортсмен. Начальник Владислава Магдалена особисто курирує процедуру відправлення тіла додому і допомагає вирішувати багато питань, пов'язаних з оформленням необхідних документів", - йдеться у дописі.

  27 травня помер чемпіон України з мас-реслінгу 23-річний Владислав Мініч з села Чорнянка Каховського району Херсонщини.

  Хлопець поїхав у Польщу на заробітки. В Україні не знайшов роботу з хорошою зарплатою. У сусідній країні влаштувався будівельником.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий