» » На Херсонщині п'яний чоловік напав з ножем на двох жінок

На Херсонщині п'яний чоловік напав з ножем на двох жінок

Автор: Журналіст від 1-06-2018, 06:45
 
 
  В селі Великі Копані на Херсонщині селянин, який орендував город у сусідів, зайшов до них додому, щоб відключити від енергопостачання поливної насос. Відкинувши протимоскітну сітку на вході, візитер просто обімлів: на підлозі лежала стогнуча і закривавлена ​​29-річна жінка. А прямо над нею з кухонним ножем стояв її співмешканець. Очевидець моторошної картини вибіг назад у двір, покликав на допомогу і разом з ще двома чоловіками скрутив кривдника селянки.

  Як виявилося, ввечері, 30 травня, той з'явився додому добряче напідпитку. Громадянська дружина це помітила і почала обсипати главу сімейства докорами. Той розлютився, кинувшись на «занадто говірку» співмешканку з кухонним ножем - штрикнув її в живіт, потім полоснув по шиї. Сусідка по дому намагалася захистити поранену і сама отримала такий удар, що у неї ледь кишки назовні не вивалилися. Поранених жінок машина «швидкої допомоги» відвезла на операцію в районну лікарню, а нападника передали правоохоронцям.

  У Олешківському відділенні Національної поліції повідомили, що підозрюваний затриманий на три доби, поміщений в ізолятор тимчасового утримання. І буде відповідати за замах на подвійне вбивство. Сам "випивака" пояснює свій вчинок тим, що це нібито на нього напали співмешканка з сусідкою, а він тільки захищався. Але версія виглядає надто вже «притягнутою за вуха»: чи дві жінки ризикнули б нападати на агресивно налаштованого чоловіка, який розмахує ножем - вже дуже сили нерівні.
 
 
Джерело: kherson.net.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). : [url=http://disk-space.ru/download/19598498be/PleyKey_patch_v_1.0.07.rar.html] [/url] | [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] !!! . "" 70 . . , ! 2005 . !!! . .