» » Херсонська юстиція розробила новий проект для навчання малечі правовій культурі

Херсонська юстиція розробила новий проект для навчання малечі правовій культурі

Автор: Журналіст від 29-05-2018, 13:52
 
 
  Цього року Херсонська юстиція вперше долучиться до грандіозного святкування Міжнародного дня захисту дітей у кінному клубі «Grand Prix».

  Свято організовують для дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців обласних дитячих будинків та інтернатів, дітей із інвалідністю, особливими освітніми потребами, із родин переселенців та дітей, чиї батьки яких захищали і захищають нашу країну в зоні проведення АТО або загинули, пожертвувавши своїм життям заради миру та територіальної цілісності сучасної України.

   Цьогоріч очікується 2000-2500 дітей, батьків і вихователів, волонтерів і помічників з усіх куточків Херсонщини!
 
  З 8 ранку 1 червня фахівці Херсонської юстиції організовують для дітей «Правову галявину». 
 
  Там гостям свята презентують новий проект «Херсонська юстиція - дітям».

  Для цієї місії за ініціативи керівника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтина Хутковського Херсонська юстиція першою в Україні створила друга та захисника кожної дитини – ЮСТИМЧИКА. Це дуже добрий та допитливий хлопчик.

  "Наш новий проект спрямований на роботу з найменшими громадянами нашої області, аби навчати їх правовій культурі. Бо хлопчики та дівчата змалечку мають розуміти, які у них є права, вміти їх захищати та не порушувати права інших. ЮСТИМЧИК буде зустрічатись з дітлахами у садочках і школах, і разом із фахівцями Херсонської юстиції в ігровій формі розповідатиме про права дитини, як їх захищати, які у дітей є обов’язки", – розповідає Костянтин Валентинович.

  День народження розумника 1 червня 2018 року. Саме тому під час свята керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський вручить йому символічне свідоцтво про народження.

  У ЮСТИМЧИКА є чарівна сумка. Це – головний закон нашої держави Конституція України. Він завжди носить її з собою. 

  Усі дітлахи – його друзі. ЮСТИМЧИК любить морозиво, грати у м’ячик та малювати. А ще він дуже любить вчитись, дізнаватись щодня щось новеньке. І дуже любить ділитись власними знаннями з іншими.

  Хрещеною мамою розумника є херсонська майстриня Елеонора Волошина. Саме вона своїми вмілими руками зробила нашого хлопчика таким стильним та усміхненим.
 
 
 
   За допомогою подібних зустрічей Херсонська юстиція планує підвищити рівень правової культури, і не лише серед дітей, а й серед дорослих.
 

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий