» » Майже добу витрачено на ліквідацію пожежі у Раденському лісництві

Майже добу витрачено на ліквідацію пожежі у Раденському лісництві

Автор: Журналіст від 28-05-2018, 16:15
 
 
  27 травня о 13:25 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Херсонській області від чергового Національної поліції надійшло повідомлення про пожежу в 3-му та 4-му кварталах Раденського лісництва Олешківського району.

  На місце події терміново були направлені пожежно-рятувальні підрозділи. Станом на 18:00 пожежу було локалізовано на площі 25 га, з яких 7 га верхового.

  На ліквідацію пожежі всього залучено 43 одиниці техніки та 130 чоловік особового складу, з них 14 одиниць техніки та 50 рятувальників обласної ДСНС, 22 одиниці техніки та 43 працівники лісової охорони, 1 одинця техніки та 3 працівника Національного парку «Олешківські піски», 5 одиниць техніки та 30 чоловік Головного управління Національної поліції у Херсонській області та гелікоптер МІ-8 ВЧА А1604 Міністерства оборони України який тричі проводив скидання води на місце пожежі, завдяки цьому вдалось уникнути поширення вогню.

  28 травня станом на 12:00 триває проливання окремих осередків тліючої лісової підстилки. На місці пожежі чергують 4 одиниці техніки та 15 рятувальників обласної ДСНС та 4 одиниці техніки та 10 працівники лісової охорони.
 
 
 
 

   Шановні громадяни! З настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди частішають випадки виникнення пожеж в лісах. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також пожежі можуть викликати загорання будівель у населених пунктах. З метою запобігання пожеж в лісових масивах слід пам’ятати елементарні правила пожежної безпеки. Перебуваючи в лісах, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском. Пам’ятайте! Погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.

  Шановні відпочиваючі! Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не забувайте нагадувати своїм дітям, коли ті йдуть на вулицю про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього.

  Нагадуємо, що у тому разі, якщо ви виявили раптове загоряння, то негайно телефонуйте за номером 101!


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий