» » Визначено найвпливовішу людину Скадовського району

Визначено найвпливовішу людину Скадовського району

Автор: Журналіст від 27-05-2018, 11:30
 
 
  Завершився проект газети "Чорноморець", єдиного друкованого видання Скадовського району, щодо визначення рейтингу "ТОП-20 найвпливовіших людей району". Розкрито, за словами Олександри Яблонської, "головну інтригу цих перегонів".

  У своєму блозі Олександра, посилаючись на видання,  називає ім’я переможця ще й для інтернет-читачів, а також публікує сканкопію сторінки "Чорноморця", на якій зібрана вся двадцятка найвпливовіших людей.
 
 
 
  Отже,  1 місце у рейтингу посів Олександр Яковлєв, тепер вже відсторонений міський голова. 

  "А взагалі це вже друге подібне опитуання експертів та складання рейтингу найвпливовіших людей від редакціїї газети "Чорноморець", - зазначає Олександра Яблонська, цитуючи видання.

  Ось що писав сам «Чорноморець» про свій проект:

  «Рівно 10 років тому наші колеги з редакції визначили десятку найвпливовіших осіб Скадовського району шляхом опитування скадовчан. Тоді усі бажаючі телефонували до редакції (надсилали смс-повідомлення) і називали імена людей, які, на їхню думку, мають найбільший авторитет у місцевій громаді. ТОП-10 2007 року виглядав так: 1 місце – Олександр Гавриш, 2 місце – Анатолій Власенко, 3 місце – Олег Старенький, 4 міс-це – Андрій Коваленко, 5 місце – Олег Васильєв, 6 місце – Віктор Турик, 7 місце – Сергій Максимов, 8 місце – Олег Лиховид, 9 місце – Анатолій Ванцовський та 10 місце – Лідія Гук. А всього тоді було названо 26 осіб.

  Щотижня, у п’ятничному випуску «Чорноморця», ми друкуватимемо номінантів нашого рейтингу (від 20-го до 1-го місця). Це будуть не лише ім’я та фото, а й «резюме» особи, яке розкриває її впливовість, політичні погляди, фінансове становище і навіть сімейний стан. Звертаємо увагу, що у ході підготовки «резюме» наші експерти використовуватимуть лише відкриті офіційні джерела, які не викривляють погляд на нашого номінанта, не принижуватимуть його честі, гідності та ділової репутації. Ми не прагнемо скомпрометувати нашу «еліту» – ми прагнемо озвучити її здобутки, завдяки яким вона досягла такого рівня впливовості у Скадовському районі.

  Отож, залишайтеся з «Чорноморцем» і вже найближчим часом ви дізнаєтеся багато цікавого, а, можливо, й побачите себе у двадцятці найвпливовіших!»
 

Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий