» » Нещасні випадки переслідують мешканців Херсона

Нещасні випадки переслідують мешканців Херсона

Автор: Журналіст від 21-05-2018, 00:43
 
Все більш «насиченим» стає життя херсонців по частині досить безглуздих нещасних випадків - як дітей, так і дорослих. 

На проспекті Кирила і Мефодія в обласному центрі батьки відпустили погуляти 3 річного малюка(!) Під наглядом дітлахів постарше. «Нагляд» закінчився тим, що вся компанія невідомо навіщо опинилася на даху чужого гаража. Звідки дитина і впала, отримавши черепно-мозкову травму, рубану рану на тімені, і забій живота. 

А на Острівському шосе 24-річний херсонець так поспішав кудись, що вирішив перебігти залізничну колію акурат перед поїздом. І йому це майже вдалося: потяг все-таки зачепив юнака самим краєм. Але цього дотику виявилося досить, щоб у «каскадера-любителя» був обідраний до живого м'яса весь правий бік, включно з забоєм м'яких тканин плеча.

Перепало «на горіхи» і його ровеснику, який ввечері повернувся додому в нетверезому стані, і раптово виявив, що ключі від квартири десь загубилися. Без всяких сумнівів городянин поліз по водостоку, маючи намір потрапити до свого помешкання через вікно будинку. Однак до вікна «альпініст» не дістався, так як зірвався, і впав з висоти четвертого поверху. Бідолаху відвезли в лікарню з переломами стегна і правої гомілки, а також відбитими внутрішніми органами. На лікарняному ліжку він проведе кілька тижнів, але кого тут звинувачувати, крім самого пацієнта?
 
 
 
 
Джерело: kherson.net.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий