» » На курортах Херсонщини відкриються поліцейські станції

На курортах Херсонщини відкриються поліцейські станції

Автор: Журналіст від 20-05-2018, 13:16
 
 
  Поліція Херсонщини починає підготовку до курортного сезону. Згідно з наказом її начальника Артура Мерікова від 14 травня вже з 1 червня на Арабатській Стрілці, в приморських селах і селищах Лазурне, Хорли, Залізний Порт відкриються поліцейські станції з цілодобовим чергуванням правоохоронців.

  Туди своїх співробітників відрядять відділення поліції із сусідніх районів краю. Розглядається також можливість посилити правоохоронців на курортах за рахунок патрульних і бійців підрозділів Національної гвардії - також з інших регіонів України (минулого літа, наприклад, на Херсонщині несли службу відряджені з шести областей України).

  Крім того, на блокпостах і стратегічних автотрасах Генічеського, Чаплинського та Каланчацького районів з'являться ще 65 патрульних з недавно сформованого відділу патрульної поліції Головного управління поліції в АР Крим.

  Однак власники здравниць хочуть отримати відповідь і на актуальне питання, налагодять чи під час літніх канікул ескортування автобусних колон з дітьми, які направляються на чорноморське і азовське узбережжя Херсонщини та в зворотному напрямку.

  Перш цю місію виконував взвод супроводу ДАІ, проте Державтоінспекція ліквідована і взвод супроводу також скасували. Начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини підполковник Ірина Атаманенко повідомила, що практика безкоштовного супроводу таких колон зберігається. Однак замість ДАІ для цього будуть задіяні машини патрульних.
 
 
 
Джерело: gornostaevka.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий