» » Квітковий бум на Херсонщині розпочався тюльпановим полем навесні, а продовжиться балом хризантем восени

Квітковий бум на Херсонщині розпочався тюльпановим полем навесні, а продовжиться балом хризантем восени

Автор: Журналіст від 18-05-2018, 09:25
 
 
  Цього року у Херсонської області – квітковий бум. Наприкінці квітня завершився агротур на поле тюльпанів у селищі Любимівка Каховського району. Як повідомлялось раніше, спочатку захід планували як фестиваль тюльпанів «Маленька Голландія – 2018», але аномальна погода у березні знищила тюльпанове поле. Тому формат заходу змінили на агротур.
 
  Проте, задумка організаторів виявилася успішною. Як повідомляється  на сторінці «Маленької Голландії на Херсонщині» у соцмережі, всього розцвіло 330 тисяч рожевих і бузкових тюльпанів, а також 10 сортів нарцисів. Поле стало ідеальним місцем для весняного селфі – сюди щодня приїжджали сотні туристів. На створення квіткового килима фермер Олег Демченко і його партнер витратили понад 3 мільйони гривень. Але за цибулини фермери голландцям не платили – розрахуються восени половиною врожаю.
 
  Ну а тим, хто не встиг сфотографуватися на тлі квітучих тюльпанів і нарцисів, не варто засмучуватися. 
 
  Восени у Херсоні, у Ботанічному саду, проведуть перший бал хризантем. Про це, у виступі на молодіжному форумі взаємодії та розвитку у херсонській мерії, повідомила директор Ботанічного саду ХДУ Ніна Сушинська.
 
  «Ми вирішили в цьому році зробити експеримент та провести осінній бал хризантем – це така робоча назва. Він відбудеться у нас вперше», - повідомила вона.
 
  За словами директора Ботсаду, такі свята в Україні вже проводили раніше, зокрема, у Ялті та Кривому Розі. Оскільки це пробний проект, то ділянка буде невелика – близько 20 соток.
 
  «Ми хочемо зробити не лише горизонтальні композиції, але й хочемо спробувати вертикальні композиції», - каже вона. Оскільки посадкового матеріалу мало, то тут будуть поєднання з іншими рослинами, які цвітуть восени. 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий