» » Нападників на ювелірний магазин в Херсоні підозрюють в ще майже 20 розбійних нападах (фото, відео)

Нападників на ювелірний магазин в Херсоні підозрюють в ще майже 20 розбійних нападах (фото, відео)

Автор: Журналіст від 17-05-2018, 06:30
 
 
  Злочини скоєні протягом 2016-2017 років на території декількох областей. За місцем проживання встановлених поліцейськими осіб проведені санкціоновані обшуки, під час яких вилучено речові докази. Під час обшуків поліцейські вилучили вогнепальну зброю, ювелірні прикраси з бірками підприємств-виробників, засоби зв'язку. Крім того, вилучено комп'ютерну техніку, спецодяг та особисті документи.

  Підозрювані оголошені в розшук.

  Жоден з розшукуваних не відноситься до вітчизняних силових структур. Зараз поліція кількох областей (Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської) переведена на посилений варіант несення служби у зв'язку з проведенням активних розшукових заходів. Про це 16 травня повідомив перший заступник глави Національної поліції - начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

  «Це озброєна банда. До складу банди входить п'ять осіб. Можна сказати, що це дуже небезпечні особи, що володіють зброєю. Ніхто не брав участі у бойових діях в складі Збройних Сил або інших правоохоронних органів на сході нашої країни. Звичайна банда, сформована для здійснення тяжких злочинів », - зазначив В'ячеслав Аброськін.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: bukva.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий