» » Держреєстратор зможе відмовити в реєстрації права власності на майно, продане боржником, при наявності тримісячного боргу по аліментах

Держреєстратор зможе відмовити в реєстрації права власності на майно, продане боржником, при наявності тримісячного боргу по аліментах

Автор: Журналіст від 16-05-2018, 14:25
 
 
  Держреєстратор зможе відмовити в реєстрації права власності на майно, продане боржником, при наявності тримісячного боргу по аліментах.

  Нотаріуси відмовлять у вчиненні нотаріальної дії особи, яка хоче продати своє майно, але при цьому внесена до Єдиного реєстру боржників, зокрема, по виконавчому провадженню про стягнення аліментів за наявності заборгованості понад три місяці, передає НАРОДНА ПРАВДА.

  Зміни передбачені законопроектом №8296 щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання, який був прийнятий за основу на вечірньому засіданні Ради 15 травня.

  Крім того, вводиться автоматизований арешт коштів боржника за виконавчим провадженням про стягнення аліментів. Порядок визначить Міністерство юстиції за погодженням з Національним банком.

  Батько, з ким за рішенням суду проживає дитина з інвалідністю або важко хвора дитина, зможе самостійно вирішувати питання про тимчасовий виїзд дитини за межі України для лікування, навчання та відпочинку при наявності заборгованості другого з батьків щодо сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три місяці.

  Також законопроектом пропонується посилити відповідальність за несплату аліментів і збільшити термін обігу і період, за який можуть бути стягнуті аліменти.


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий