» » Законопроекти про посилення відповідальність неплатників аліментів мають бути прийняті до Дня захисту дітей

Законопроекти про посилення відповідальність неплатників аліментів мають бути прийняті до Дня захисту дітей

Автор: Журналіст від 15-05-2018, 13:21
 
 
  До 1 червня, Дня захисту дітей, Верховна Рада зобов’язана прийняти у першому і другому читанні законопроекти №№8294, 8295 і 8296, які захищають права дітей та посилюють відповідальність неплатників аліментів.

  Про це на Погоджувальній раді заявив голова Комітету з питань економічної політики, представник «Народного фронту» Андрій Іванчук.

  «Рада зобов’язана прийняти ці законодавчі ініціативи до Дня захисту дітей. Це стане гарним подарунком для сотень тисяч найменших українців», - сказав він.

  «Дякую міністру юстиції Павлу Петренку, депутатам, які об’єдналися довкола кредо «Чужих дітей не буває». Я переконаний, що ми встигнемо прийняти ці важливі законопроекти до 1 червня», - наголосив Іванчук.

  Спікер парламенту Андрій Парубій, коментуючи виступ Андрія Іванчука, зазначив, що Рада зможе встигнути розглянути ці проекти протягом двох тижнів за умов, що цього вівторка за них проголосують у першому читанні, а наступного четверга, після подання поправок, буде можливість розглянути їх у другому читанні.
 

 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий