» » Україна потребує єдиного центру державної політики щодо трудових мігрантів (відео)

Україна потребує єдиного центру державної політики щодо трудових мігрантів (відео)

Автор: Журналіст від 14-05-2018, 19:18
 
 
  Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак пропонує створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ або відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції.

  Про це він заявив на Погоджувальній раді.

  «Сьогодні я надіслав звернення до Прем’єр-міністра з пропозицією створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ або й відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції», - зазначив він.

  Максим Бурбак наголосив, що питання трудової міграції дуже болюче, але єдина державна політика щодо нього відсутня.

  «Про цю проблему зараз просто кричать всі й всюди, крім парламенту. Мільйони українців працюють за кордоном. Вони вже давно є основним інвестором в економіку України. Але державна політика щодо наших трудових мігрантів практично відсутня. Закон «Про зовнішню трудову міграцію» є рамковим і здебільшого не виконується. Профільні фахівці й підрозділи розкидані по різних управліннях і навіть відомствах. Далі продукування статистики й констатації наслідків діло не рухається», - сказав він.

  Керівник фракції також закликав народних депутатів приєднатися до міжфракційного об’єднання, яке опікуватиметься законодавчими проблемами трудових мігрантів.

  "У Верховній Раді ми з колегами ініціюємо створення відповідного міжфракційного об’єднання - щоби почати формувати законодавчу основу для державної політики у цій сфері. Прошу долучатися колег з інших фракцій», - резюмував Бурбак.
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий