» » Страшна смерть двох херсонських моряків біля берегів Африки

Страшна смерть двох херсонських моряків біля берегів Африки

Автор: Журналіст від 12-05-2018, 11:30
 
 
  При загадкових обставинах на судні Atlantic Harmony біля берегів Кабо-Верде, що поблизу Північної Африки, загинули двоє херсонських моряків.  
 
  Судно належить турецькій компанії Istanbul Shiping, йшло під прапором Гонконгу. Зараз його заарештували біля берегів Мексики, ведеться розслідування.  
 
  Заздалегідь, обидва моряки отримали отруєння, якою речовиною – не ясно. Розтин показав, що в одного з моряків був набряк легенів. Про смерть першого моряка стало відомо 7 травня, через 13 годин також повідомили про смерть другого. Зараз на борту судна ще 4 українці.
 
 
 
 
   Загиблі – Олександр Червоний і Микола Лукашов. У Олександра залишилася дружина і 2-х літня дитина, у Миколи також залишилася дружина в Херосне. Загиблих знайшли на підлозі, судячи по фото, наші земляки загинули в муках.
 
  Судновласник не йде на контакт з родичами, проте в МЗС стверджують, що зв'язок з ним встановлений. Дружини загиблих переконані, що моряків спеціально отруїли, або мало місце порушення санітарних норм у приготуванні їжі.  
 
  Дружина Олександра Катерина не вірить у те, що чоловік міг загинути власною смертю, як це показала попередня експертиза.
 
  На даний момент вдови листуються з МЗС про те, щоб консульські служби посприяли поверненню тіл українських моряків на Батьківщину. 
 
  Дружини загиблих просять максимально поширювати інформацію про цей випадок, щоб розслідування не «спустили на гальма», а консульські служби зайнялися доставкою тіл на Батьківщину.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 
 

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий