» » На Херсонщині за 4 місяці стягнуто аліментів на понад 44 млн гривень

На Херсонщині за 4 місяці стягнуто аліментів на понад 44 млн гривень

Автор: Журналіст від 9-05-2018, 18:53
 
 
  «Маємо гарні результати! Завдяки командній роботі працівників Херсонської юстиції з початку року стягнуто аліментів на утримання дітей більше 44 мільйони гривень. У результаті чого 15 844 дитини отримали свої законні кошти. Як порівняння - за 8 місяців минулого року було стягнуто 48,7 мільйони гривень. І це є підтвердженням ефективності Закону #ЧужихДітейНеБуває». – розповів начальник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

  Він також нагадав злісним неплатникам аліментів, що Міністр юстиції Павло Петренко у Верховній Раді презентував другий пакет законодавчих змін, які посилюють відповідальність неплатників аліментів. Вкрай важлива ініціатива – збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину. Нині – це менше 1000 гривень. 

  Крім цього, зміні передбачають:

Українці, які мають заборгованість зі сплати аліментів більше 6 місяців, не зможуть входити до складу Кабінету міністрів, займати посади державної служби категорії «А», займати посади заступників міністра, зареєструватися кандидатами у народні депутати і депутати місцевих рад.
Якщо заборгованості перевищить 12 місяців – це буде підставою для звільнення таких осіб чи припинення їх повноважень. 
Розмір аліментів збільшуватиметься автоматично, залежно від строку несплати:  не платиш 1 рік – заплати додатково 20%, не платиш 2 роки – сума додаткової спати сягне 30%, не платиш 3 роки – сума боргу автоматично збільшиться на половину (50%).
Збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину відповідного віку. 
Окремий блок пропозицій - забезпечення прав дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей. Зокрема, повний спектр обмежень буде застосовано до батьків таких дітей, які мають борг 3 місяці.
Серед новацій - звільнення дітей від обов’язку утримувати непрацездатних «горе» батька або мати у випадку не сплати аліментів понад 3 роки, притягнення до кримінальної відповідальності осіб, котрі злісно ухиляються від виконання суспільно корисних робіт, запровадження системи автоматизованого арешту коштів боржників та заборони відчужувати власне майно.

 
 
Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). [url=http://talrepok.ru/igry/47227-pleykey-patch-v122-ispravleny-oshibki-v-tom-c
hisle-s-net-framework-ot-motorosshacker.html] [/url] [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] 2005 . !!!