» » Українська Перемога

Українська Перемога

Автор: Журналіст від 8-05-2018, 17:47
 
 
  Сонячний травневий день... Квіти і повітряні кулі звідусіль дивляться на перехожих, сповіщаючи про настання Дня перемоги - одного з найголовніших для всього світу свят.
 
  Фронтові пісні, документальні фільми, військові виставки... Все це ми побачимо завтра, і навіть не задумаємося про те, що приховують за собою ці заходи.
 
  А приховують вони людський біль, страждання і колосальні втрати, заповнити які не зможе ніхто і ніколи... Вони приховують всі жахи війни, яких ми не побачили завдяки героїзму і самопожертві наших предків...
 
  Вони стали героями за 2189 день - рівно 6 років і 1 день, якраз стільки тривав найкривавіший конфлікт в історії людства, що забрав, за різними підрахунками від 50 до 80 млн людських життів - саме стільки коштували світу жорстокі амбіції Адольфа Гітлера.
 
  І ми, живучи в мирі і спокої, навіть і не замислюємося про те, що довелося пережити нашим дідам, щоб над нашими головами було чисте мирне небо. Але найгірше, що сьогодні в нашій країні йде така ж війна, розпочата через жорстокі амбіції такого ж диктатора, який перетворив одну з найпотужніших в світі держав в закриту, відсталу диктатуру. Йдеться про Володимира Путіна, на руках якого - кров сотень тисяч людей. Він зі своєю бандою поставив на коліна Росію, і мав намір поставити й інші країни. Але ми не здалися: Молдова, Грузія, Україна - не дивлячись на розпочаті Росією конфлікти, наші країни ще стоять, і, на відміну від РФ, процвітають.
 
  У нас немає жорстоких «правителів». У нас немає диктаторських законів. У нас є лише свобода і віра в світле майбутнє, в якому закінчується і наша війна. І в цьому майбутньому в День Перемоги будуть вітати не тільки ветеранів Другої світової, а й їхніх онуків і правнуків, які захистили рідну землю від Росії, вірніше від «народу блатних і зграї жебраків».
 
  З Днем Перемоги, Україно! З Днем Перемоги, Світ!
 
 
 
 
Автор: Василь Григорович
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий