» » Українців звільнили від важливого податку: кому можна не платити

Українців звільнили від важливого податку: кому можна не платити

Автор: Журналіст від 29-04-2018, 19:47
 
 
  Деякі українці можуть більше не платити за себе єдиний соціальний внесок (ЄСВ).
 
  Про це йдеться в рішенні Верховного Суду України, опублікованому на офіційному сайті відомства.

  Служителі Феміди дійшли висновку, що фізособи-підприємці, у тому числі ті, які працюють на спрощеній системі оподаткування, мають право після настання пенсійного права більше не платити податок «на пенсію».

  «Фізичні особи-підприємці, в тому числі які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їхньої добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування», – йдеться в рішенні суду.
 
 
 
  Відзначимо, мінімальний розмір ЄСВ – 819 грн (22% мінімальної зарплати). Велика частина внеску надходить до Пенсійного фонду. Українці на пенсії, які продовжують працювати, також платять внесок, проте при цьому їх стаж зростає і з часом вони зможуть звернутися до Фонду з проханням перерахувати виплати.

  Як повідомляла Politeka, тільки чверть українців, а саме 24%, мають заощадження на пенсію. При цьому 57% опитаних українців зазначили, що не готові відкладати гроші не пенсію.

  Про це свідчать результати соцопитування серед українців. Відзначається, що 68% опитаних українців сказали, що вони не будуть отримувати достатню пенсію для забезпечення гідного рівня життя.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий