» » ФСБ розколює Херсонщину за двома напрямками

ФСБ розколює Херсонщину за двома напрямками

Автор: Журналіст від 30-04-2018, 11:00
 
 
  Федеральна служба безпеки Російської Федерації наразі має завдання розколювати Херсонщину за двома напрямками - мовним і релігійним.
 
  Про це заявив на першому засіданні створеної в регіоні Ради Церков та релігійних організацій при Херсонській облдержадміністрації, що відбулося у п'ятницю, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
 
 
 
  "Сьогодні завдання стоїть для ФСБ для нашого регіону - це розколювати нас на мовному принципі, і на конфесійному", - сказав Гордєєв.

  Він зазначив, що з огляду на це, завдання для Херсонщини має бути протилежним. "Наше завдання - навпаки: давайте розмовляти російською - давайте, давайте англійською - давайте. Конфесійне - у нас є порядок (у цьому питанні - ред.), і повага (до всіх релігійних конфесій - ред.)", - заявив голова ОДА.

  За його словами, така позиція сприятиме миру і процвітанню в регіоні.

  Гордєєв закликав священослужителів і всіх вірян різних релігійних конфесій області спільно демонструвати єдність суспільства, закликав священнослужителів різних релігійних конфесій області до співпраці з місцевою владою, щоб не допустити радикальних проявів.

  "Ми маємо тут, на Херсонщині, створювати умови, щоб ми чули один одного, щоб ми рахувалися один з одним, і вели наш регіон. Ви - духовно паству, а ми, як влада - адміністративно. І вели наш регіон до стабільного розвитку", - сказав Гордєєв.

  За його словами, наразі спільне завдання влади і священнослужителів на Херсонщині - не допустити радикальних проявів у регіоні. "Ми з вами тут не для політичного загравання, ми з вами тут для того, щоб наше покоління, майбутнє покоління українців жили в духовному спокої... Ми маємо поважати один одного і зробити все, щоб у нашому регіоні не було жодного радикального прояву. Це все у наших руках, у наших з вами", - наголосив голова облдержадміністрації.

  Як зазначив Гордєєв, у стосунках між різними релігіями в регіоні, та у стосунками між владою й церквами є два варіанти взаємовідносин. "Перший варіант - ми шукаємо один в одному недоліки, ми шукаємо в чому ми різні, ми це демонструємо один одному, і ми отримаємо на виході повний хаос, розбрат і ненависть. Є і другий варіант: знаючи, що ми є різними, але шукати те, що нас об'єднує, культивувати те, що нас об'єднує, підтримувати, пробачати, і йти вперед", - заявив очільник області.

  Він підкреслив, що вище керівництво області, не дивлячись на політику, відвідує всі храми, має повагу до всіх релігійних конфесій і розраховує на таку ж саму повагу з боку священнослужителів до місцевої влади.

  У свою чергу, члени Ради церков та релігійних організацій при Херсонській облдержадміністрації висловили у своїх виступах на засіданні готовність до діалогу і взаєморозуміння - як між собою, так і між релігійними конфесіями та місцевою владою.

  На засіданні його учасниками було підписано Регламент Ради церков і релігійних організацій при Херсонській облдержадміністрації.
 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий