» » Відсутність в системі продажу квитків на потяг Херсон – Київ всерйоз турбує пасажирів

Відсутність в системі продажу квитків на потяг Херсон – Київ всерйоз турбує пасажирів

Автор: Журналіст від 30-04-2018, 09:00
 
 
  Відсутність в системі продажу квитків на потяг 102 Херсон – Київ з 16 травня всерйоз турбує пасажирів.
 
  Тим більше, що користується цей потяг шаленим попитом і квитки на нього купити дуже важко навіть заздалегідь. Це встигло спричинити навіть чутки про його ймовірне скасування.

  Прес-служба «Укрзалізниці» їх спростовує: «Підприємство не планує скасовувати цей поїзд. На нього лише тимчасово призупинено продаж квитків – на дати після 15 травня. Це пов'язано з тим, що наразі корегується графік руху поїздів перед початком літніх перевезень. До кінця цього тижня продаж квитків відкриємо.

  Натомість підготували бонус для пасажирів, які подорожуватимуть у херсонському напрямку – поїзд № 298 Київ – Херсон, що курсуватиме влітку».

  Пасажири також скаржаться на відсутність у продажу будь-яких квитків з ужгородського і львівського напрямків до Одеси на дати після 13 травня. В «Укрзалізниці» теж обіцяють виправити це до кінця квітня.

  Як уже неодноразово повідомляв «Новий день», багато пасажирів скаржаться на незручний графік руху поїзду 102 Київ – Херсон.

  Через те, що він прибуває до кінцевої станції близько 9 години ранку, пасажири з Нової Каховки, Каховки і Берислава можуть дістатися додому тільки біля 11:00.

  Натомість до Одеси, Миколаєва, Запоріжжя з Києва можна доїхати набагато раніше. Також незручними є потяги з Херсона до Львова і Харкова. Тому чимало пасажирів надають перевагу поїздам з Одеси аби доїхати на захід і з Новоолексіївки, щоб потрапити на схід країни.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Є в продажу квитки з 16.05 по 31.05.