» » Херсонська міська рада просить зняти з аукціону пляж у Скадовську

Херсонська міська рада просить зняти з аукціону пляж у Скадовську

Автор: Журналіст від 30-04-2018, 06:30
 
 
  Півтори тисячі херсонських школярів (у тому числі сироти, діти загиблих учасників АТО, юні спортсмени) мають всі шанси влітку відпочити за бюджетні гроші у «дорослих» умовах. Тобто на пляжі з платними шезлонгами і продажем спиртного на розлив.   
 
  Для оздоровлення «пільговиків» з обласного центру призначені пансіонат «Енергія» і табір імені Івана Голубца у Скадовську, що знаходиться у підпорядкуванні Херсонського Центру позашкільної роботи. За його повернення у підпорядкування громади довго боролися педагоги і муніципальна влада. А вже торік відремонтували старі корпуси і з дозволу Скадовської міськради приступили до благоустрою прилеглої ділянки чорноморського узбережжя, яке коштувало більше півмільйона грівень. Зробили чимало: купили три десятки пляжних парасольок і двадцять тентів, спорудили підпірну стіну, обладнали трибуни стадіону під змагання по гандболу, провели освітлення периметра, обладнали душові і роздягальні, розбили клумби.   
 
  І тут із запізненням (йшов тривалий судовий процес про право власності) у Херсонській міськраді дізналися, що розпорядженням голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва № 445 від 23 червня 2017 року пляж для потреб дітвори, невідомим чином включили у перелік земельних ділянок, право оренди яких може бути реалізовано на аукціоні. А це означає, що будь-який підприємець, що викупив з торгів це право, дістає можливість розвернути біля оздоровчого табору будь-який «пивняк», або виставити платні шезлонги хоч прямо на новенькому гандбольному стадіоні.   
 
  Спохопившись ледве не рік потому, керівництво Херсонської міськради звертається до Андрія Гордєєва з проханням виключити із розпорядження пункт 10, що дозволяє комерційне використання «шматочка» чорноморського узбережжя площею 0,5894 гектара. Проте бюрократичні «коліщатка» у нас провертаються повільно. І не факт, що голова облдержадміністрації встигне змінити своє  розпорядження до того, як на пляжі з'явиться новий господар.

 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий