» » У Голопристанській РДА відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У Голопристанській РДА відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Автор: Журналіст від 13-04-2018, 13:15
 
 
  11 квітня 2018 року, у Голопристанській районній державній адміністрації відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

  На цьому етапі Конкурсу учасники проходять онлайн - тестування на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та законодавства про запобігання і протидію корупції, а також вирішують тестові завдання, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад.
 
 
  У І етапі Конкурсу у номінації "Кращий керівник" взяли участь два державних службовці, які займають посади державної служби категорії "Б", - управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації та відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, у номінації "Кращий спеціаліст" - три державних службовці, які займають посади державної служби категорії "В", - управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації, фінансового управління районної державної адміністрації та управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації. Це найбільш професійно підготовлені державні службовці, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

 Вітаємо учасників з успішним завершенням І етапу Конкурсу. Щиро бажаємо їм натхнення та перемог у наступних етапах І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"!
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий