» » Фестиваль «Маленька Голландія 2018» не відбудеться - аномальна погода знищила тюльпанове поле у Каховському районі

Фестиваль «Маленька Голландія 2018» не відбудеться - аномальна погода знищила тюльпанове поле у Каховському районі

Автор: Журналіст від 25-03-2018, 18:42
 
 
  Аномальна погода у березні знищила тюльпанове поле у Каховському районі.
 
  Фермер Олег Демченко, раніше вже відомий шафрановим ноу-хау, засадив плантацію голландською квіткою. У квітні у Любимівці мав відбутися фестиваль тюльпанів «Маленька Голландія 2018» і вже кілька місяців повним ходом на нього триває реєстрація учасників. Але свої корективи внесла погода. 
 
  Як повідомив Олег Демченко на своїй сторінці у Фейсбук, фестиваль доведеться відмінити, адже більша частина тюльпанових цибулинок пошкоджена. Невтішні прогнози фермеру дали експерти, при чому, навіть не з України, а з Голландії.
 
  Партнери з Голандії, які відвідали Любимівку 20 березня, стверджують, що цибулинки тюльпанів виживуть, але великий відсоток бутону вже вимер і квітки не буде. Тож Олег Демченко повідомляє про відміну фестивалю «Маленька Голландія 2018».
 
  Разом з тим прогресивний фермер, який, скоріше за все, через погодний форс-мажор зазнав значних збитків, просить не журитися любителів квіткового селфі. Частина посівів вижила, тож окремі групи особливо наполегливих любителів тюльпанів, які приїдуть у Любимівку, зустрінуть з радістю.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий