» » Чорноморське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки провело нараду з автоперевізниками області

Чорноморське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки провело нараду з автоперевізниками області

Автор: Журналіст від 21-03-2018, 21:06
 
 
  Чорноморське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки провело нараду з автоперевізниками області, що здійснюють перевезення пасажирів.

  У нараді приймали участь начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, представники Національної поліції, управління ДФС, управління Держпраці, Управління з питань транспорту ОДА та Херсонського міськвиконкому, автомобільні перевізники області.
 
  Присутніх проінформували про стан аварійності та безпеки автоперевезень на транспорті загального користування та автотранспорті ліцензованих перевізників станом на 15 березня цього року.

  Також в.о. заступника начальника Чорноморського управління Укртрансбезпеки Юрій Гагарінов відзвітував про стан проведення контролю на автотранспорті загального користування.

  Автоперевізникам області нагадали про дотримання законодавства у податковій сфері, працевлаштуванні, виконання договірних зобов’язань.

  За результатом наради Чорноморське управління Укртрансбезпеки зобов’язало перевізників провести заходи з метою зниження аварійності на дорогах області:

- дотримуватися Положення про робочий час та час відпочинку водіїв транспортних засобів;

-привести у відповідність транспортних засобів умовам перевезень та договірним зобов’язанням;

-дотримуватися графіку руху автобусів на маршрутах;

-контролювати проходження водіями перед рейсових медоглядів та проведення перевірки технічного стану автобусів перед виходом на лінії;

- забезпечити наявність у автобусі необхідної документації.
 
  Начальник Чорноморського управління Укртрансбезпеки наголосив на необхідності звернути увагу на якість підбору водіїв, наявності стажу для перевезення дітей і т.ін.

  Ігор Пастух також вкотре нагадав перевізникам про необхідність вчасно повідомляти про випадки ДТП.
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: naberejna.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий