» » Верховна Рада має ухвалити закон про порядок набуття членства України в НАТО (відео)

Верховна Рада має ухвалити закон про порядок набуття членства України в НАТО (відео)

Автор: Журналіст від 13-03-2018, 19:14
 
 
  Парламент повинен прийняти закон про порядок набуття членства України в НАТО, де буде чітко виписано план дій щодо набуття цього членства.

  Про це заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак з трибуни парламенту.

  «Минулого тижня ми з вами отримали потужний сигнал від наших колег з Північноатлантичного альянсу, який підтвердив правильність вибраного курсу України на членство в НАТО. Позиція фракції «Народний фронт» полягає в тому, що нам невідкладно треба приймати закон про порядок набуття членства в Альянсі, де буде чітко виписано план дій щодо набуття цього членства», - підкреслив Максим Бурбак.

  «Ми закликаємо наших партнерів з Північноатлантичного альянсу також розробити план дій щодо набуття Україною членства в НАТО. Це суттєво підвищить безпеку України», - додав він.

  Максим Бурбак наголосив, що Україна не лише веде боротьбу з країною-агресором, але й захищає весь світ та демократичні цінності від російської навали.

  «Останні події в світі показали хибність тактики умиротворення агресора. Зокрема, після отруєння громадян Великобританії, світ в черговий раз усвідомив істинне обличчя Росії. Це ворожа країна, яка здійснює агресію як до України, так і до всього світу", - резюмував  народний депутат.
 
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий