» » Україна бойкотуватиме Кубок світу з біатлону в Росії

Україна бойкотуватиме Кубок світу з біатлону в Росії

Автор: Журналіст від 13-03-2018, 19:11
 
 
 
  "Народний фронт” підтримує позицію свого представника в Уряді Ігоря Жданова щодо бойкоту Кубка світу з біатлону, що проходитиме у Тюмені (Російська Федерація).

  Про це заявив представник фракції "Народний фронт” Микола Величкович під час брифінгу у парламенті.

  Він нагадав, що сьогодні міністр молоді та спорту України Ігор Жданов "висловив чітку державницьку позицію щодо неможливості участі української національної збірної з біатлону в етапі Кубка світу з біатлону, що проходитиме у Тюмені”.

  "Народний фронт” підтримує позицію свого представника в Уряді Ігоря Жданова та заявляє про те, що ми вважаємо таку позицію правильною”, - наголосив народний депутат.

  Крім того, додав він, національна збірна України з біатлону також підтримала позицію міністра і не братиме участь у змаганнях в Росії.

  "Це в контексті того, що Україна визнала Російську Федерацію країною-агресором. І на сьогодні ми вважаємо неможливою участь українських команд, українських спортсменів в змаганнях різного рівня в країні-агресорі”, - підкреслив Микола Величкович.

  Як зауважив представник фракції "Народний фронт”, таким чином Україна приєднується до бойкоту етапу Кубка світу з біатлону, який вже раніше підтримали Федерації біатлону США, Канади та Чехії.

  Микола Величкович також звернувся до українських вболівальників з тим, щоб вони утрималися від поїздок на чемпіонат світу з футболу, що проходитиме в Росії, оскільки "невідомо, якою буде їх доля, зважаючи на агресивну позицію Росії стосовно громадян України”.
 
 
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий