» » На Херсонщині прикордонники вилучили у браконьєрів 16 осетрів та 10 калканів на суму 1 млн. гривень

На Херсонщині прикордонники вилучили у браконьєрів 16 осетрів та 10 калканів на суму 1 млн. гривень

Автор: Журналіст від 6-03-2018, 11:23
 
 
  Прикордонники продовжують заходи щодо дотримання режиму в контрольованих прикордонних районах.
 
  Вчора ввечері в ході реалізації інформації щодо можливого незаконного вилову водних живих ресурсів, оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління та прикордонники відділу «Генічеськ» виявили три мішки з рибою. Незаконний вилов знаходився на березі Азовського моря в районі населеного пункту Генічеськ біля одного з причалів.
 
 
 
   В мішках знаходилося 16 рибин російського осетра, який занесений до Червоної книги і 10 рибин камбали Калкан. Загальна сума збитків державі оцінюється в майже один мільйон гривень.
 
  На місце події прикордонники відразу викликали представників рибоохоронної патруля і Національної поліції. В даний час правоохоронцями проводяться невідкладні слідчі заходи по встановленню кола причетних осіб до протиправної діяльності.
 
  Водні ресурси встановленим порядком вилучено, а прикордонники направили в поліцію повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 249 КК «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».
 
 
 

 
Джерело: khersonline.net
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий