» » 30 квітня на Кам’янській Січі відбудеться відкриття туристичного сезону на Херсонщині

30 квітня на Кам’янській Січі відбудеться відкриття туристичного сезону на Херсонщині

Автор: Журналіст від 6-03-2018, 09:28
 
 
  30 квітня-1 травня у с. Республіканець на Кам’янській Січі відбудеться відкриття туристичного сезону на Херсонщині.
 
  Це стає гарною традицією і сьогодні Департамент культури, туризму та курортів вже розробляє програму проведення відкриття сезону.
У програмі: змагання з кросфіту, шоу авіації, спортивні змагання «Козацький гарт», виступ кінного театру з Хортиці, презентація туристичних маршрутів Херсонщини, фестиваль «Кварта», концертні програми, фестиваль вуличної їжі, козацькі розваги та ще багато ідей, які хочуть реалізувати  організатори.
 
  Вчора відбулось обговорення з ініціативною групою за участі директора департаменту культури, туризму та курортів Світлани Думинської у ході якої було визначено, що мешканці та гості області матимуть можливість два дні відпочити на території Січі та з користю провести цей час.
 
  Цього року на захід очікують близько 10 тисяч людей, які першого дня - 30 квітня зможуть відвідати урочисте відкриття заходу біля пам’ятника козакам та хреста Костя Гордієнко з підняттям прапору та офіційними промовами. Після чого на усіх чекають показові виступи військових ЗСУ, десантників та шоу авіації.
 
  У перших день пройде Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit) за участі більше ніж 20 команд і понад 300 чоловік та обласні фізкультурно-патріотичні змагання «Козацький гарт».
 
   Ввечері першого дня відбудеться концерт за участі відомого гурту, назву якого зберігають поки що у таємниці.
 
  Паралельно учасники святкування зможуть відвідати містечко з «вуличною їжею» та розміститись у наметовому містечку, щоб взяти участь одразу у двох днях відкриття туристичного сезону.
 
  Другого дня, зранку, тим, хто залишився у наметовому містечку запропонують зайнятись рибальством та почастуватись народними стравами. У доповнення протягом дня пройдуть козацькі забави та відбудеться виступ кінного театру, який вже встиг минулого року здивувати гостей Кам’янської Січі. У ході святкування буде можливість відвідати пивний фестиваль «Кварта».
 
  Також чудова можливість,як презентація свого туристичного потенціалу буде надана всім районам області, які представлять унікальні туристичні маршрути для мешканців Херсонщини та гостей.
 
  Організатори наголошують, що чекають на туристів не тільки з області, а й всієї України. Обіцяють багато цікавих атракцій та організацію заходу на високому рівні.
 
 
 
Джерело: khoda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий