» » У Скадовському районі здійснюють сумнівні закупівлі за бюджетні гроші

У Скадовському районі здійснюють сумнівні закупівлі за бюджетні гроші

Автор: Журналіст від 5-03-2018, 06:30
 
 
  Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування установ освіти з початку поточного року здійснив цілих дві закупівлі за бюджетні кошти з порушенням законодавства. Як повідомив фахівець Південного офісу Держаудитслужби у Херсонської області Леонід Калініченко, перший сумнівний договір стосується закупівлі електроенергії на суму 2,08 млн. грн.
 
  Це ж підприємство здійснило закупівлю 500 тонн кам'яного вугілля для освітніх установ Скадовського району на суму 2,6 млн. грн. і теж з порушеннями законодавства у сфері закупівель. Не дивлячись на рекомендації державних аудиторів по усуненню порушень і проведенню нових тендерів, переговорні процедури закупівель не були скасовані. Як наслідок, фахівці Держаудитслужби передали матеріали по даних фактах до правоохоронних структур.
 
  Нагадаємо, сумнівні закупівлі даною комунальною установою, яка підпорядковується Скадовській районній раді, проводились і раніше. Минулого року широкого розголосу набула історія з неякісним вугіллям. Відбувались навіть протестні акції. Тоді реакція засновника підприємства (районної ради) щодо оцінки дій керівника ФГО була нульовою. Якою вона буде цього разу? 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий