» » ПрАТ «Херсонобленерго» змушене припинити електропостачання до об'єктів херсонського водоканалу через борг у понад 7,5 мільйонів гривень

ПрАТ «Херсонобленерго» змушене припинити електропостачання до об'єктів херсонського водоканалу через борг у понад 7,5 мільйонів гривень

Автор: Журналіст від 27-02-2018, 06:30
 
 
  Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсон» за спожиту електроенергію заборгувало понад 7,5 мільйонів гривень.

  Про наявність заборгованості та про припинення електропостачання у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію в рамках законодавства завчасно повідомлено керівництво комунальних підприємств, міського голову м. Херсон та начальника інспекції Держенергонагляду у Херсонській області.

  В свою чергу керівництво КП надіслало гарантійний лист Товариству з зобов'язанням здійснити оплату в повному об'ємі за спожиту електричну енергію до 23 лютого поточного року.

  У зв'язку з тим, що кошти за використану електроенергію станом на 26 лютого не надійшли, ПрАТ «Херсонобленерго» змушене припинити електропостачання до об'єктів комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсон».

  Зважаючи на велику кількість об'єктів відключення від електропостачання триватиме з 26 — 27 лютого та з 2 березня по 7 березня.

  Акцентуємо увагу, що відключення споживачів від електропостачання здійснюється лише в межах чинного законодавства та Правил користування електричною енергією.
 
 
 
Джерело: ksoe.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий