» » Увага: з'явилася нова афера з банківськими картками

Увага: з'явилася нова афера з банківськими картками

Автор: Журналіст від 22-02-2018, 14:19
 
 
  У соцмережі повідомляють про нову аферу.

  Щойно подзвонили з номеру 067-246-78-02, голос-робот запитує: «Добрый день, это Валентина Степановна?» …мовчу, говорить далі робот, через секунд пя‘ть «Извините, ошиблась номером». Якщо передзвонити на цей номер, то дзвінків не приймає-вибиває. Цікаво, для чого то? Нові схеми? Подзвонила щойно в Приват.

  Схема така.
 
  В банкоматі є така функція: зняти гроші без картки. Отже,зловмисники йдуть до оператора і говорять,що картку сім телефона заблокувало і називають твій номер.

  Оператор питає два останні номери, на які дзвонили недавно. Шулєри називають свої ж номери, з яких телефонували Валентині Степанівні. Бо я ж передзвонювала на цей номер, мені цікаво було,чому робот дзвонить. Потім моя картка блокується, а їм видається нова з моїм номером. І поки я роздупляюся чому я не можу нікуди подзвонити, то шулєрам приходить код з привату на мій номер,але на їхній вже телефон. Гарно знімаються гроші,все чисто і нічого не докажеш. Такі випадки вже є. Свіжа вигадка,камери на банкоматі нікого не « впізнали,звичайно.
 
  У кого контрактний номер, то таке зробити нереально. Будьте обережними … Нікому не передзвонюйте у таких випадках.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий